Dzień Kobiet

Na temat Dnia Kobiet są różne opinie. Jedni mówią, że to komunistyczne święto, które kojarzy się z rajstopami,  goździkiem i nie obchodzą go. Inni nie mają nic przeciwko podkreśleniu roli kobiet i faktycznie celebrują ten dzień. Zdecydowanie jestem za umiarem i myślę sobie, że jeśli ktoś ma ochotę podarować swojej dziewczynie, żonie, czy matce kwiaty i świętować w tym dniu, odpowiadam: a czemu nie?…. 

Nie lubię zbiorowych uroczystości i wymuszonych działań z cyklu bo wypada. Wolę ciszę i niepamięć, niż nieszczere życzenia. Ale to tylko moja opinia na ten temat.

A w Dniu Kobiet życzę Wam i sobie więcej tolerancji, szacunku i spokoju. Życzę, żebyśmy były kochane, doceniane i podziwiane. I najważniejsze, żebyśmy tym wszystkim, czego sobie życzymy, mogły obdarować również naszych mężów,  partnerów, przyjaciół. A ta piękna orchidea niech będzie zachętą do odwiedzenia naszego bloga w najbliższy poniedziałek. Przygotowałyśmy dla Was relację z wystawy orchidei. Będą tez informacje o tym jak dbać o nasze storczyki, żeby mogły nas cieszyć cały rok. Nie tylko w Dniu Kobiet.

Ania

Zapisz

Dodaj komentarz