Rocznica

Czy wiecie, że to już rok funkcjonowania naszego bloga? Tak właśnie 6.06. to data pojawienia się POZYTYWNI i pierwszego wpisu 🙂

To rok zdobywania wiedzy, pełen nowych doświadczeń i eksperymentowania. Pewnie nie wszystko nam się udało, ale też same siebie zaskoczyłyśmy nie raz nowymi pomysłami i efektami naszych prac. Z dumą też stwierdzamy jak bardzo się rozwinęłyśmy, ale również poznałyśmy jeszcze lepiej nasze słabe strony i obszary w których warto się doskonalić.

Każdy nowy like na naszym funpage’u, każdy  komentarz do naszych postów  jest dla nas bardzo ważny, prawie na wagę złota.

I najważniejsze…mamy ogromna radość z tego co robimy i chciałybyśmy bardzo, żeby nasz blog dynamicznie  rozwijał się w kolejnych latach, a nasze posty były dla Was inspiracją do podejmowania Waszych odważnych działań.

Zapraszamy do podsumowania naszych dokonań:


DIY – to temat przewodni dużej części naszych wpisów i początek naszej przygody z POZYTYWNIA.pl. Były na blogu metamorfozy mebli i drobniejsze projekty dekoracyjne:

Wianki z szyszek
Taboret po liftingu
Wyczesane podkładki

Dywagacje przy porannej kawie – cykl w którym Ania podzieliła się refleksjami dotyczącymi relacji z bliskimi i z otoczeniem, a także motywowała Was i nas do pozytywnego spojrzenia na świat:

Dywagacje przy porannej kawie cz. 1 Historia filiżanki w granatowe kropki
Dywagacje przy porannej kawie cz.10. Chciało Ci się?
Dywagacje przy porannej kawie cz. 14 My i nasze psy

 


Relacje  – zapisy naszych wrażeń z wystaw i innych wydarzeń, którymi chciałyśmy się z Wami podzielić:

„W oczekiwaniu”… wystawa dekoracji adwentowo-bożonarodzeniowych
Targi Rzeczy Ładnych
Ceramika z Bolimowa

Kartki z podróży – impresje z odwiedzonych miejsc:

 

Lanzarote moja miłość
Dolny Śląsk. Największy bukiet kwiatowy czyli Palmiarnia w Książu.
Święto ceramiki Bolesławiec 2016

 


Ogród i kuchnia – nasze doświadczenia i rekomendacje ogrodnicze i kulinarne:

Zielonym do góry!
Chleb na zakwasie z piekarnika – level beginner
Akcja cukinia vel kabaczek – podsumowanie

 

Ania, Ewa, Justyna

 

4 Replies to “Rocznica”

  1. Cieszę się, że działacie 🙂 Stworzyłyście miejsce, do którego przychodzi się z przyjemnością 🙂 Pozdrawiam i życzę wszystkiego, co najlepsze <3

    1. Agnieszko, baaaaaaaaaardzo dziękujemy!

  2. Dawno nie trafiłam na takie rzeczy, fajnie się czyta i w ogóle częściej i więcej proszę, bo czasu się tutaj zdecydowanie nie traci.

    1. Dziękujemy za dobre słowo. 🙂 Bardzo się staramy i będziemy dalej. A skomplementowane mamy jeszcze większą motywację.:-) Pozdrowienia.

Dodaj komentarz